Dají Rangers vale další ze svých opor?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 6. 2018 9:21    Komentář  

Fanshop týmu

Za poslední rok opustilo mužstvo New Yorku Rangers mnoho známých jmen. S nejbohatším klubem NHL se rozloučili Derek Stepan, Ryan McDonagh, J.T. Miller či Rick Nash. A podle Larryho Brookse z deníku NY Post pracují Blueshirts na odchodu další ze svých opor.

S blížícím se draftem mají zintenzivňovat rozhovory, jejichž cílem je vytrejdování útočníka Kevina Hayese. Ten se může stát v červenci, když mu končí dvouletá smlouva, chráněným volným hráčem.

Přestože Brooks nenaznačuje, co by mohli Rangers za šestadvacetiletého Američana požadovat, vybízí se logicky snaha získat talentovaného mladíka nebo volbu v draftu.

Hayes strávil u Newyorčanů poslední čtyři sezóny poté, co k nim přišel jako volný hráč. V uplynulém ročníku odehrál 76 zápasů s bilancí 25 gólů a 19 asistencí. Celkově má na svém kontě v NHL 310 duelů se ziskem 174 bodů (73+101).

Již před poslední uzávěrkou přestupů rozeslalo vedení mančaftu otevřený dopis fanouškům, v němž přiznává, že je potřeba dívat se dopředu a přemýšlet z dlouhodobého hlediska (čtěte ZDE). Tým, který v posledních letech pravidelně postupoval do bojů o Stanley Cup, tak vsadil na výraznou přestavbu.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.