- Reklama -

Lundqvist podstoupí otevřenou operaci srdce

- Reklama -

Jen několik týdnů uplynulo od okamžiku, kdy gólman Henrik Lundqvist oznámil, že se nepřipojí k Washingtonu pro následující sezónu. Tohle ovšem není jediná smutná zpráva týkající se legendy.

“Během posledních třech týdnů jsem se místo přípravy na přípravný kemp a nadcházející sezónu musel věnovat svému zdraví a co si mohu a nemohu dovolit,” napsal Lundqvist na Twitter. „Čeká mě otevřená operace srdce, konkrétně výměna chlopně.“

Osmatřicetiletý Švéd se měl po patnácti letech u Rangers připojit ke Capitals, se kterými by se pokusil o svůj první Stanley Cup. Dosavadní kariéru strávil výhradně v newyorském celku, který jej vykoupil z posledního roku předešlé smlouvy.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -