- Reklama -

Mazanec mění v NHL působiště

- Reklama -

Fanshop týmu
Český gólman Marek Mazanec se stal předmětem trejdu mezi New Yorkem Rangers a Vancouverem. Sedmadvacetiletého rodáka z Písku získali Canucks výměnou za volbu v 7. kole draftu 2020.


Mazanec přišel k Newyorčanům předloni ze Slovanu Bratislava a dochytal sezónu v Hartfordu. V červnu podepsal s Jezdci nový roční dvoucestný kontrakt, v NHL ale za slavný klub nenastoupil.
179. muž draftu 2012 si v prestižní soutěži zachytal v letech 2013 – 2017, kdy dostal od Nashvillu příležitost ve 31 zápasech.
V tomto ročníku Mazanec odchytal v AHL 20 duelů s průměrem 3,01 obdržené branky a úspěšností 90,3 procenta.
Vancouver má momentálně v brankovišti problémy, když jsou jednička Jacob Markström i jeho náhradník Thatcher Demko mimo hru se zdravotními potížemi.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -