- Reklama -

Avs ukořistili klíčového muže organizace

- Reklama -

Avalanche v úterý oznámili, že podepsali novou tříletou smlouvu s hlavním trenérem Jaredem Bednarem. Ten je tak ke klubu vázaný až do konce ročníku 2026/27.

51letý Bednar má s denverským týmem bilanci 281-190-52 a v lednu v počtu výher překonal klubový rekord Michela Bergerona z dob Quebecu. Loni k tomu dovedl mančaft k zisku Stanley Cupu.

„Jménem celé organizace jsme nadšeni, že můžeme oznámit dlouhodobý závazek vůči našemu hlavnímu trenérovi. Jared odvedl za lavičkou skvělou práci a určitě si zasloužil toto prodloužení smlouvy,“ uvedl prezident hokejových operací Joe Sakic.

Colorado je aktuálně třetí v Centrální divizi s bilancí 41-22-6.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -