Jágrův tým postoupil do finále, tam prohrál. Scott vyhlášen hvězdou víkendu

Těsné vítězství v semifinále, těsná porážka ve finále. Tak vypadala bilance týmu Atlantické divize pod vedením kapitána Jaromíra Jágra během nedělního miniturnaje v rámci All-Star Game.
Český útočník v souboji o postupujícího z Východní konference přispěl k výhře 4:3 jednou brankou, když si v závěru prvního poločasu (hrálo se dvakrát deset minut) položil Bradena Holtbyho na led a zakončil forhendovým blafákem. Mužstvo Metropolitní divize v utkání třikrát vedlo, ale po Subbanově brance v 16. minutě měl poprvé navrch soupeř a náskok už udržel.
Druhé semifinále skončilo výraznějším rozdílem. Hokejisté od Pacifiku čtyřmi góly na začátku druhé půle odskočili protivníkům z Centrální divize a celkově zvítězilo 9:6. S bilancí 2+1 vyčnívali mezi vítězi Taylor Hall a Daniel Sedin. Kapitán John Scott poslal puk do sítě také dvakrát a navíc přijal výzvu k „bitce“ od Patricka Kanea.
Ve finále padla jediná branka, ve 14. minutě rozhodl o výhře Pacifické divize Corey Perry po Sedinově přihrávce. Jágr v roli bránícího hráče neměl proti dvojnásobné přesile šanci. O shutout se rovným dílem zasloužili Jonathan Quick s Johnem Gibsonem.
Členové vítězného pacifického výběru si mezi sebou rozdělí finanční prémii ve výši jeden milión dolarů. Kromě symbolického šeku převzal kapitán John Scott ještě trofej určenou nejlepšímu hráči All-Star Game, kterou mu znovu přiřkli hlasující fanoušci.

Atlantická divize – Metropolitní divize 4:3 (2:2, 2:1)

Branky a asistence: 4. Karlsson (Larkin), 10. Jágr (Larkin), 13. Ekblad (O’Reilly, Komarov), 16. Subban (Larkin, Bishop) – 2. Letang (Malkin), 5. Kuzněcov (Faulk), 11. Malkin (Saad, Schneider).
Střely na branku: Atlantická 10-12=22, Metropolitní 10-12=22. Přesilovky: 0/0 – 0/0.
Brankáři: Luongo 8/10, Bishop (od 10:00) 11/12 – Holtby 8/10, Schneider (od 10:00) 10/12.
Česká účast: Jaromír Jágr (5:28, +1, 2 střely, 1+0).

Centrální divize – Pacifická divize 6:9 (3:3, 3:6)

Branky a asistence: 1. Neal (Duchene, Weber), 9. Neal (Duchene, Weber), 10. Kane (Benn, Rinne), 15. Byfuglien (Seguin, Tarasenko), 15. Seguin (Byfuglien, Tarasenko), 19. Josi (Seguin, Neal) – 1. Scott (Burns), 6. Pavelski (Sedin, Perry), 9. Gaudreau (Giordano, Hall), 12. Sedin (Gibson), 14. Scott (Burns), 15. Hall (Gaudreau), 15. Sedin (Perry, Doughty), 18. Hall (Gaudreau, Burns), 19. Doughty (Pavelski).
Střely na branku: Centrální 7-10=17, Pacifická 8-14=22. Přesilovky: 0/0 – 1/1.
Brankáři: Rinne 5/8, Dubnyk (od 10:00) 8/13 – Quick 4/7, Gibson (od 10:00) 7/10.

Pacifická divize – Atlantická divize 1:0 (0:0, 1:0)

Branky a asistence: 14. Perry (Sedin, Burns).
Střely na branku: Pacifická 12-4=16, Atlantická 10-7=17, . Přesilovky: 0/0 – 0/0.
Brankáři: Quick 10/10, Gibson (od 10:00) 7/7 – Luongo 12/12, Bishop (od 10:00) 3/4.
Česká účast: Jaromír Jágr (5:54, -1, 3 střely, 0+0).