- Reklama -

Kdo posílí ofenzívu Capitals?

- Reklama -

Taroik El-Bashir z portálu The Athletic se podíval na několik dostupných volných hráčů, na které by mohl zacílit Washington ve snaze posílit ofenzívu.

Zámořský novinář neočekává, že generální manažer Brian MacLellan zabojuje o služby dražších hvězd, jakými jsou Patrick Kane, Vladimir Tarasenko či Ryan O’Reilly.

Capitals mají k dispozici jen zhruba 6,5 mil. dolarů pod platovým stropem a El-Bashir předpokládá, že by mohli najít způsob, jak tento prostor zvětšit a to výměnou, vykoupením ze smlouvy anebo posláním některého hráče na farmu.

Jeho navrhovanými potenciálními posilami jsou Andreas Athanasiou, Ivan Barbašov, Tyler Bertuzzi, Michael Bunting, J.T. Compher, Max Domi, Pierre Engvall a Evan Rodrigues.

- Reklama -

Lyle Richardson z The Hockey News si myslí, že Athanasiou, Engvall, Rodrigues a Brown by byli nejdostupnější možností. Náročnější bude získat ostatní hráče, kterým buď vyšla základní část anebo play-off a díky čemuž bude mít o ně zájem vícero týmů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -